Politiker i Skövde Kommun

Maria Cidh Christensen (SD)

Kontaktinformation

Telefon:
0768-08 22 30 (mobil)

E-post:
maria.cidh@politiker.skovde.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Vård- och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31