Politiker i Skövde Kommun

Mikael Karlsson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0705-41 39 35 (mobil)

Postadress:
Krokers väg 3 541 36 SKÖVDE
(bostad)

E-post:
mikael.karlsson@politiker.skovde.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Tidans Vattenvårdsförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31