Politiker i Skövde Kommun

Mona Johansson (KD)

Kontaktinformation

Telefon:
070-693 06 64 (mobil)

E-post:
mona.g.johansson@politiker.skovde.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Vård- och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31