Politiker i Skövde Kommun

Elizabeth Fredriksson (V)

Kontaktinformation

E-post:
elizabeth.fredriksson@politiker.skovde.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Servicenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31