Politiker i Skövde Kommun

Per Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
per.johansson@politiker.skovde.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14