Politiker i Skövde Kommun

Anna Bergman (M)

Kontaktinformation

Telefon:
0738-46 10 01 (mobil)

E-post:
anna.bergman@politiker.skovde.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
AB Skövdebostäder Ledamot 2019-05-01 - 2022-05-31
Beredning medborgare och folkhälsa Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Samordningsförbundet Östra Skaraborg Ledamot 2016-11-28 - 2022-12-31
Socialnämnden Ordförande 2016-10-24 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ordförande 2016-10-24 - 2022-12-31
Socialnämndens behandlingsutskott Ordförande 2016-10-24 - 2022-12-31