Politiker i Skövde Kommun

Alva Orrenvade (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Alva.Orrenvade@politiker.skovde.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Next Skövde Destinationsutveckling AB Ledamot 2019-05-01 - 2022-05-31