Politiker i Skövde Kommun

Jonas Eriksson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.eriksson@politiker.skovde.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
AB Skövdebostäder Ledamot 2019-05-01 - 2022-05-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Servicenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Skövde Stadshus AB Ledamot 2019-05-01 - 2022-05-31