Politiker i Skövde Kommun

Sean Lahger (S)

Kontaktinformation

E-post:
sean.lager@politiker.skovde.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän vid Skaraborgs Tingsrätt Ledamot 2016-01-01 - 2019-12-31