Politiker i Skövde Kommun

Anna Ljungberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
Anna.Ljungberg@politiker.skovde.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14