Politiker i Skövde Kommun

Carina Pettersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
carina.pettersson@politiker.skovde.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2017-11-02 - 2022-12-31
Socialnämndens behandlingsutskott Ersättare 2017-11-16 - 2022-12-31