Politiker i Skövde Kommun

Camilla Lindborg (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0761-96 63 99 (mobil)

E-post:
Camilla.Lindborg@politiker.skovde.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Servicenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31